Czy ktoś tam w ogóle myśli? Czekają nas ogromne korki. Kilka dni przed świętami wzięli się za modernizację przejścia na Siodrskiej

To niestety nie jest żart. Władze postanowiły utrudnić mieszkańcom życie przed samymi świętami. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszczonym między innymi na Facebooku urzędu miasta Biała Podlaska, właśnie rozpoczyna się kilkudniowy remont przejścia dla pieszych na ulicy Sidorskiej na wysokości centrum handlowego SAS.

-⚠️ W związku z modernizacją przejścia dla pieszych na ul. Sidorskiej na wysokości centrum handlowego SAS do piątku 22.12 br. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
➡️ Na przedmiotowym odcinku została ograniczona dopuszczalna prędkość do 30 km/h oraz zwężony pas ruchu w obu kierunkach, dodatkowo w szczególnych przypadkach ruch będzie sterowany ręcznie.
⚠️ Prosimy zachować szczególna ostrożność. – czytamy na profilu Białej Podlaskiej.

Choć prace zaczęły się 18 grudnia, miasto poinformowało o nich dopiero dziś, co dodatkowo spowodowało duże korki. Nie dość, że utrudniony jest dojazd do jednego z centrów handlowych, to dodatkowo od centrum handlowego SAS do galerii Karuzela jest 600 m. Już teraz widzimy, że mogą czekać nas kilometrowe korki.

Oburzenia decyzja urzędników nie kryją mieszkańcy, którzy w komentarzach dzielą się swoimi przemyśleniami na ten temat.

Trudno się nie przychylić do tych głosów. Gratulujemy wyczucia!