PSL chce, żeby „małżeństwa” homoseksualistów mogły adoptować dzieci?! Szokująca wypowiedź posła

Znacie jakiegoś polityka albo wyborcę Trzeciej Drogi? To zapytajcie, co sądzi o dzisiejszej wypowiedzi posła PSL Radosława Lubczyka. Raczył on powiedzieć, że dzieci wychowywane przez pary homoseksualistów „są o wiele bardziej kochane, niż w związkach małżeńskich zawartych w Kościele katolickim, które to dzieci są częstokroć katowane”. Napiszemy raz jeszcze: ważny polityk PSL uważa, że dzieci z rodzin katolickich są katowane, a te wychowywane przez dwóch panów albo dwie panie są szczęśliwe. Wszyscy ludzie Trzeciej Drogi a szczególnie politycy PSL powinni za te słowa przeprosić Polaków.

Jestem przekonany, że wychowanie dzieci przez pary homoseksualne jest o wiele lepsze. Te dzieci są o wiele bardziej kochane niż w związkach małżeńskich zawartych w Kościele katolickim, które to dzieci są częstokroć katowane. Więc ja wolę, żeby te dzieci żyły w miłości w parach homoseksualnych, niż żeby były katowane w związkach małżeńskich. Więc nie widzę problemu, żeby takie dzieci w miłości były wychowywane w związkach partnerskich – mówił w Radiu Szczecin wybrany z listy Trzeciej Drogi poseł PSL Radosław Lubczyk. Nie jest to jakiś przypadkowy i mało znaczący parlamentarzysta – przymierza się go do stanowisk w rządzie.

Zdjęcie

Taką grafikę opublikowało stowarzyszenie osób homoseksualnych Lambda

Lubczyk zadeklarował, że poprze ustawę o „związkach partnerskich”, co da możliwość wzięcia „ślubu” homoseksualistom, o ile nie będzie tam „kontrowersyjnych zapisów”. Oczywiście nie przeszkadza mu adopcja dzieci przez pary homoseksualistów. Przypomniał, że od dawna głosi takie poglądy i zastrzegł, że nie będzie przekonywał do podobnego głosowania swoich klubowych kolegów.

Przypomnijmy, że PSL kreował się ostatnich wyborach na środowisko „konserwatywne”. Szef tej partii Władysław Kosiniak-Kamysz powtarzał, że on i jego ludzie nie poprą „małżeństw” homoseksualistów ani tym bardziej adopcji przez takie pary dzieci.

Ciekawe, co będą mówić przed wyborami samorządowymi w kwietniu?

Źródło: Radio Szczecin Autor: red.