Tragedia na drodze w Małaszewiczach. Nie żyje 19-latek

Dzisiaj rano w miejscowości Małaszewicze Małe, 19-latek kierujący Hondą, na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w jadącą z przeciwka ciężarówkę. Pomimo prowadzonej reanimacji życia młodego kierowcy nie udało się uratować. Na miejscu pracują służby. Ustalamy szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Po godzinie 7.00 dyżurny terespolskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy polnej w miejscowości Małaszewicze Małe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni kierowca Hondy, na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad autem i uderzył bokiem w jadącą z przeciwka ciężarówkę. Niestety pomimo prowadzone reanimacji jego życia nie udało się uratować. Ciężarówką kierował 49-latek. W chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie.

– Obecnie pod nadzorem prokuratora ustalamy wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze – wyjaśnia nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla i kolejny raz prosi o rozwagę na drogach.

Tu chodzi o Wasze życie!