Rusza kampania wyborcza PiS-u. Dziś w „Skali” oficjalna inauguracja! Gościem specjalnym prof. Przemysław Czarnek

Już dziś w bialskim hotelu „Skala” odbędzie się oficjalna inauguracja kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Podczas spotkania ma zostać przedstawiony program wyborczy partii oraz kandydat na prezydenta Białej Podlaskiej.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć bialskie Prawo i Sprawiedliwość przygotowało kompleksowy program naprawy naszego miasta. Ma on zawierać postulaty odpowiadające na największe bolączki mieszkańców Białej Podlaskiej. Wysokie opłaty za media, problemy z komunikacją miejską i siecią drogową. – Szczegółowy program przedstawimy podczas spotkania, ale już teraz pragnę powiedzieć, że będziemy operować na konkretach a nie tanim teatrze i strojeniu min – mówi w rozmowie z naszym portalem jeden z liderów bialskiego PiS-u, przewodniczący klubu Zjednoczonej Prawicy w Radzie Miasta Dariusz Litwiniuk.

O tym, jak ważnym miastem i regionem dla Prawa i Sprawiedliwości jest Biała Podlaska i Polska Wschodnia najlepiej świadczy fakt, że w oficjalnej prezentacji programu będzie uczestniczył cieszący się ogromną popularnością, jeden z czołowych działaczy PiS-u, były minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Podczas dzisiejszej inauguracji poznamy również nazwisko kandydata obozu patriotycznego na prezydenta Białej Podlaskiej. W chwili obecnej możemy jedynie zdradzić, że będzie to doświadczony samorządowiec i sprawdzony działacz społeczny, doskonale znany mieszkańcom i niezwykle przez nich lubiany.