PiS pokazał swoją drużynę w naszym regionie. Na listach mocne nazwiska

Przemysław Czarnek, Dariusz Stefaniuk, Renata Stefaniuk

Dariusz Litwiniuk, Jerzy Szwaj, Jacek Danieluk, Paweł Kędracki, Jerzy Rębek, Kamil Paszkowski, Renata Stefaniuk, Robert Mazurek, Grażyna Dzida czy Barbara Barszczewska – to tylko niektóre znane nazwiska, które mają być „końmi pociągowymi” Prawa i Sprawiedliwości w naszym regionie. Sami doświadczeni samorządowcy i osoby, które są dobrze znane w lokalnych społecznościach. Mieszanka doświadczenia i dojrzałej młodości ma zapewnić PiS sukces. Kandydaci na prezydenta, burmistrzów, wójtów i radnych mogą liczyć na wsparcie naszych parlamentarzystów – senatora Grzegorza Biereckiego i posłów Przemysława Czarnka, Mariusza Kamińskiego i Dariusza Stefaniuka.

Najpierw w Białej Podlaskiej zainaugurowano kampanię samorządową i przedstawiono kandydata na prezydenta miasta Dariusza Litwiniuka, a później w Terespolu zaprezentowano nazwiska kandydatów, którzy powalczą o samorządowe mandaty w powiecie bialskim.

– Jesteśmy zdecydowanymi liderami w wyborczym wyścigu samorządowym województwa lubelskiego. Po listach do Sejmiku, Lublinie, powiatach okręg nr 6, Biłgoraju, Białej Podlaskiej dziś prezentacja list do Rady Powiatu Bialskiego @pisorgpl, a także kandydatów na burmistrzów i wójtów, w tym burmistrza Terespola. Nikt poza nami list jeszcze nie zaprezentował. Mistrzowska drużyna #PiS 🇵🇱👏🏼. #BezpiecznaPrzyszłośćRegionu – powiedział gość specjalny terespolskiej konwencji, Przemysław Czarnek.

Oprócz dotychczasowych włodarzy i radnych, PiS postawił na młodych, ale już zaprawionych w samorządzie. O stanowisko wójta gminy Terespol powalczy aktywny w naszym regionie i cieszący się sporym poparciem wśród różnych środowisk Kamil Paszkowski, który przez lata współpracował z naszą redakcją. Znając Kamila możemy być pewni, że nie będzie szczędził wysiłków aby uzyskać jak najlepszy wynik wyborczy. Czarnym koniem tych wyborów może być tez Renata Stefaniuk – sekretarz gminy Sosnówka, która powalczy o mandat radnej w powiecie bialskim. Na korzyść Renaty Stefaniuk przemawia jej rozpoznawalność i doświadczenie – to żona byłego prezydenta Białej Podlaskiej, a obecnie posła Dariusza Stefaniuka, który w ostatnich wyborach parlamentarnych w naszym regionie, startując z 6 miejsca na liście zdobył prawie 30 tys. głosów.  Jako żona prezydenta i posła pani Stefaniuk miała okazję wsłuchiwać się w głosy mieszkanek naszego okręgu, zna ich problemy i jak sama mówi – to przez nie została poproszona o start.

 

 

 

Fot. Przemysław Czarnek