Policjanci z Parczewa zatrzymali włamywacza

Policjanci z Parczewa zatrzymali 22 -latka, który dokonał kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie Parczewa. Łupem sprawcy padły pieniądze w kwocie ponad 8 000 zł. Część skradzionej gotówki policjanci odzyskali. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje sierżant sztabowa Anna Borowik parczewscy kryminalni ustalili, że w połowie maja doszło do kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie Parczewa. Skradziono wówczas ponad 8 tysięcy złotych.

– W toku podjętych czynności ustalono tożsamość sprawcy. Kryminalni udali się do jednego z mieszkań w Parczewie, gdzie według posiadanych informacji miał zamieszkiwać wytypowany mężczyzna. Mężczyzna był zdziwiony wizytą policjantów Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności odzyskali część skradzionych pieniędzy. 22-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej celi. Za kradzież z włamaniem grodzi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje sierż. sztab. Anna Borowik.

Źródło: KMP Parczew Autor: red.
Fot. KMP Parczew