Arka Noego zagrała na pikniku rodzinnym w Białej Podlaskiej [ZDJĘCIA]

Świetna zabawa i szczytny cel – piknik rodzinny zorganizowany przez bialską parafię pw. Wniebowzięcia NMP zgromadził tłumy. Sponsorem wydarzenia była Fundacja Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie”.

Czego tam nie było! Konkursy, zabawy i dmuchańce dla dzieci, pokaz zorganizowany przez bialski WORD a przede wszystkim – występ Arki Noego! Podczas rodzinnego pikniku zorganizowanego przez parafię pw. Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej nikt się nie nudził.

Wydarzenie miało także ważny wymiar integrujący lokalną społeczność ze strażakami-ochotnikami. OSP w Sławacinku Starym przygotowała swój pokaz i zapewniła dzieciakom wspaniałą pianę do zabawy. Uczestnicy pikniku mogli podziękować strzegącym naszego bezpieczeństwa druhom dorzucając się do wakacyjnego wyjazdu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Sławacinku Starym.

Sponsorem pikniku była Fundacja Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie”, a współorganizatorami OSP Sławacinek Stary, WORD z Białej Podlaskiej, MDP Sławacinek Stary i Koło Gospodyń Wiejskich Jutrzenka ze Sławacinka Starego.

 

 

Źródło: podlaski.info Autor: red.
Fot. red.