Kobiety, uczcie się samoobrony. Pakt Migracyjny już działa…

– Szanowne Panie, już dzisiaj zapisujmy się na zajęcia z samoobrony. Jeżeli rząd nie jest w stanie stanąć za polskim żołnierzem broniącym granicy, to nie stanie w obronie polskich kobiet – powiedziała w Sejmie posłanka Prawa i Sprawiedliwości Małgorzata Golińska. Obnażyła ona kłamstwa ekipy Tuska w sprawie Paktu Migracyjnego.

Małgorzata Golińska w minutę pokazała, jak bawią się kosztem Polaków przedstawiciele rządu Donalda Tuska. Jak to bowiem jest, że premier mówił niedawno, że Pakt Migracyjny jest dla Polski korzystny a dziś w Sejmie jego minister do spraw migracji Maciej Duszczyk podkreśla, że Pakt trzeba renegocjować? Jak to jest, że przedstawiciele rządu zapewniają, iż z Paktu wybiorą to, co dobre dla Polski, a europejscy komisarze mówią, że to nie „szwedzki stół” i każdy musi realizować swoje zobowiązania w pełni? Kto kłamie?

Rząd koalicji 13 grudnia nie zastopował paktu migracyjnego. Nawet teraz nie chce zaskarżyć tego dokumentu, choć są ku temu przesłanki. Polskie ulice niedługo mogą stać się tak niebezpieczne jak ulice miast innych państw Europy, które już przyjęły nielegalnych migrantów. Szczególnie narażone na ataki ze strony osób, które miały „ubogacić” nasz kontynent są kobiety. Przy obecnym rządzie niestety możemy liczyć wyłącznie na siebie – stwierdziła Małgorzata Golińska.

Szanowne Panie, już dzisiaj zapisujmy się na zajęcia z samoobrony. Jeżeli rząd nie jest w stanie stanąć za polskim żołnierzem broniącym granicy, to nie stanie w obronie polskich kobiet – zaapelowała posłanka.

Wydaje się, że jej słowa szczególnie do serca powinny wziąć sobie mieszkanki naszego regionu. Wszak to tutaj, a nie na luksusowe osiedla w Warszawie czy Krakowie trafią przybysze z Afryki i Bliskiego Wschodu…

CZYTAJ TAKŻE: Tusk już realizuje Pakt Migracyjny! Wojewodowie każą szukać miejsc dla przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu

Źródło: x.com Autor: red.
Fot. facebook.com/golinskagosia/