Reklama

Tygodnik Podlaski rozchodzi się praktycznie bez zwrotów w kilkuset miejscach (punkty handlowe, usługowe, miejsca użyteczności publicznej) na terenie Podlasia Południowego. Nasi Czytelnicy to zazwyczaj osoby posiadający rodzinę, identyfikujący się emocjonalnie z regionem, przywiązani do konserwatywnych wartości, poszukujący w mediach rzetelnej informacji a także spokojnej, nieprzesyconej sensacją rozrywki.

Potencjał czytelniczy, sposób dystrybucji a także nowoczesna, stonowana, pozbawiona bulwarowej stylistyki szata graficzna pisma czynią z Tygodnika Podlaskiego doskonały nośnik treści marketingowych. Dla tych, którzy chcą skutecznie poszukiwać klientów i budować wizerunek w Internecie polecamy formaty reklamowe na stronie www.tygodnikpodlaski.pl. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem a także indywidualnych negocjacji na temat ceny, liczby emisji i sposobu ekspozycji reklamy.

Kontakt w sprawach związanych z reklamą:

Kamil Paszkowski

 

e-mail: reklama@tygodnikpodlaski.pl

Cennik emisji reklam w “Tygodniku Podlaskim” i na stronie www.tygodnikpodlaski.pl

Wymagania techniczne dotyczące reklam do “Tygodnika Podlaskiego”

Siatka Modułowa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij