Konkurs książkowy

„Łódki Pana Boga” zostały bardzo przychylnie przyjęte przez Czytelników. Część dochodu z każdego sprzedanego egzemplarza przeznaczony jest na dofinansowanie kosztów rehabilitacji Julii Jakubiak, Mateusza Przybyłka i Marka Landzwojczaka.

Jaką problematykę porusza  Autorka  "Łódek Pana Boga"? Dzieli się w nich swoimi przemyśleniami i doświadczeniem jako pedagog szkolny,  matka i żona. Ta książka to swoisty poradnik, kierowany do uczniów oraz ich rodziców. Porady te nacechowane są wielką mądrością, życiowym podejściem, a  także – jakże bogatym – doświadczeniem. Pani Barbara z wielką pasją oddaje się pracy pedagogicznej i wychowawczej nie tylko w szkole. Dobro dziecka, jego wychowanie, ukształtowanie właściwych postaw życiowych, szacunek dla starszych – rodziców, nauczycieli, osób z otoczenia-  to naczelny cel, który jej przyświeca. Swoimi umiejętnościami oraz zdolnościami pedagogicznymi potrafi nie tylko go osiągnąć, ale i opisać w przystępnej, interesującej formie, czego „Łódki Pana Boga” są niewątpliwym przykładem.

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie książki  „Łódki Pana Boga”  – Barbary Zaborskiej, wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie:

Kim z zawodu jest autorka opisywanej  książki pt. "Łódki Pana Boga"?

a.)  pedagogiem

b.)  lekarzem

Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpksiazka.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie.

Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Na SMS-y czekamy od 7 lutego do 12 lutego do godz. 15.59. Wygrywają trzy pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej. O wygranej poinformujemy telefonicznie.