Piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska dziękują za wsparcie Fundacji Stefczyka

Już od 2016 roku Fundacja Stefczyka wspiera piłkarzy ręcznych AZS AWF Biała Podlaska. Nasi szczypiorniści dobrze radzą sobie w rozgrywkach Centralnej Ligi mężczyzn zajmując obecnie 4 miejsce w tabeli. Jak na razie, od czasu utworzenia ligi w 2021 roku za każdym razem plasowali się na podium, choć w Białej Podlaskiej apetyty kibiców są dużo większe i miłośnicy piłki ręcznej marzą o awansie do Superligi, gdzie mierzyć będą się z najlepszymi.

Sukcesy nie byłyby możliwe, gdyby nie systematyczne wsparcie sponsorów. Jednym z nich jest właśnie Fundacja Stefczyka. Włodarze klubu postanowili podziękować za to zaangażowanie i opublikowali na profilu na portalu Meta (Facebook) post ze specjalnymi podziękowaniami.

🤝🌟 Dziękujemy Fundacji Stefczyka za wsparcie naszego klubu! 🙏💫 Wasza pomoc ma ogromne znaczenie dla naszej drużyny. Dzięki waszej hojności możemy kontynuować naszą sportową pasję i osiągać wyższe cele. 💚
🏆 Jesteśmy wdzięczni za wasze zaangażowanie i wsparcie, które pomaga nam rozwijać się i być jeszcze lepszymi! Razem tworzymy niesamowitą społeczność! 💪🤾‍♂️ #Dziękujemy #FundacjaStefczyka – czytamy.

 

My niezmiennie trzymamy kciuki za naszych szczypiornistów i życzymy im samych sukcesów.