Pomóżmy Alicji! Trwa zbiórka dla poparzonej mieszkanki naszego regionu

Los potrafi być naprawdę okrutny. Alicja Demianiuk z parafii w Komarówce Podlaskiej doznała ciężkich poparzeń podczas pracy w kuchni. Dwudziestolatka potrzebuje pieniędzy, by rozpocząć rehabilitację. Każdy może się dołożyć i pomóc naszej krajance w walce o zdrowie. 

Jak informuje podlasie24.pl dziewczyna poparzyła się płonącym olejem. Ciecz oblała jej twarz i kończyny, powodując oparzenia 2 i 3 stopnia. Alicja przebywa we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Rodzina ma z nią kontakt jedynie przez telefon.

Poszkodowanej pomogli finansowo już sąsiedzi, ale wciąż potrzeba sporych pieniędzy, żeby zrobić wszystko w drodze do odzyskania sprawności przez Alicję. Jej siostra zorganizowała więc zbiórkę w jednym z przeznaczonych do tego serwisów.

„Hej,organizuje zbiórkę na leczenie oraz rehabilitację mojej siostry,która doznała ciężkich poparzeń 2 i 3 stopnia,aż 30% powierzchni ciała.Alicja została poparzona palącym się olejem. Organizuje tą zbiórkę,aby pomóc Jej jak najszybciej wrócić do zdrowia i pełni sił. Chcialabym,aby na Jej twarzy w końcu pojawił się uśmiech. Byłoby super,gdybyście dorzucili pare groszy. Byłby to świetny prezent urodzinowy,ponieważ ten dzień niestety spędzi w szpitalu” – napisała siostra Alicji.
Dziewczynie można pomoć wpłacając pieniądze na zbiórkę prowadzoną TUTAJ
Źródło: podlasie24.pl Autor: red.
Fot. zrzutka.pl