RADZYŃ PODLASKI. Wakacje nie muszą być nudne!

Przekonuje o tym Radzyński Ośrodek Kultury, który wspólnie z Centrum Praktyk Artystycznych „Art Ovo” zaprasza na wakacyjne warsztaty „Art Lato 2021”. Zajęcia, które będą się odbywały przez lipiec i sierpień, zaadresowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Radzyński Ośrodek Kultury przygotował w sumie 6 artystycznych propozycji. Są to:

KREATYWKI – zajęcia plastyczno-sensoryczne dla dzieci, które będą się odbywały w środy o godz. 10.00 począwszy od 7 lipca. Warsztaty będą miały charakter grupowy i zostaną uruchomione od 8 osób. Czas trwania: 90 minut.

MASZ TĘ MOC! – zajęcia artystyczno-rozwojowe dla dzieci do lat 13, które będą się odbywały w środy o godz. 12.00 począwszy od 7 lipca. Warsztaty będą miały charakter grupowy i zostaną uruchomione od 8 osób. Czas trwania: 90 minut.

WARSZTATY KOMPOZYTORSKIE – zajęcia otwarte zakończone nagraniem stworzonych utworów, które będą się odbywały w czwartki o godz. 11.00 począwszy od 8 lipca. Warsztaty będą miały charakter grupowy i zostaną uruchomione od 6 osób. Czas trwania: 90 minut.

RUSZMY SIĘ! – zajęcia ruchowo-muzyczne dla rodziców i małych dzieci (do 3 roku życia), które będą się odbywały w czwartki o godz. 17.00 począwszy od 8 lipca. Warsztaty będą miały charakter grupowy i zostaną uruchomione od 5 par. Czas trwania: 60 minut.

ZGRANY DUET – zajęcia rytmiczno-perkusyjne dla dzieci i rodziców, które będą się odbywały w czwartki o godz. 17.00 począwszy od 8 lipca. Warsztaty będą miały charakter grupowy i zostaną uruchomione od 4 par. Czas trwania: 90 minut.

WAKACYJNY KURS MUZYCZNY – indywidualna nauka gry na perkusji, skrzypcach, kontrabasie, gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej. Zajęcia, które zaadresowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych, będą się odbywały w czwartki począwszy od 8 lipca (godziny zajęć ustalane indywidualnie). Czas trwania: 60 minut.

Zajęcia będą się odbywały w sali kameralnej oraz widowiskowo-kinowej ROK. Koszt uczestnictwa to 140 zł / miesiąc / jeden rodzaj zajęć. Jednorazowy udział w warsztatach to 40 zł (przy płatności z góry za cały miesiąc 35 zł). Informacje dodatkowe udzielane są pod nr tel. (83) 352-73-14 lub adresem e-mail: [email protected]

Zapisy przyjmowane są do 28 czerwca br.