Piłkarski weekend

Dwa razy beniaminek

Świetnie spisujące się dotychczas Orlęta Radzyń Podlaski zmierzą w najbliższym tygodniu z dwoma beniaminkami: w niedzielę o godz. 17 u siebie z Hetmanem Zamość i w środę na wyjeździe z JKS Jarosław, również o godz. 17. Wydaje się, że ze zdobyciem kompletu punktów nie powinno być problemu. Jednak – zwłaszcza w meczu wyjazdowym – trzech punktów radzynianie na talerzu nie dostaną. Trzeba je będzie sobie wywalczyć. Nasz typ: sześć punktów wzbogaci konto Orląt.

Skompletować punkty

W niedzielę o godz. 16 Podlasie Biała Podlaska zagra w Kraśniku z miejscową Stalą. Bialczanom znacznie lepiej gra się na wyjazdach, stąd po dobrym występie u siebie z Resovią oczekujemy jeszcze lepszego zaprezentowania się w meczu ze Stalą. W środę na własnym stadionie Podlasie zmierzy się z Chełmianką. Wydaje się, że obaj rywale są w zasięgu podopiecznych trenera Ryszarda Więcierzewskiego. Nasz typ: komplet punktów.

Ze słabeuszem

W niedzielę o godz. 17 na własnym stadionie Lutnia Piszczac podejmie zespół Stali Poniatowa. Rywale to zdecydowany słabeusz, znacznie odbiegający poziomem umiejętności piłkarskich od innych ekip. Nasz typ: inny wynik niż wysoka wygrana Lutni byłby sensacją dużego kalibru.

Klasa okręgowa

Unia Żabików – Bizon Jeleniec, Sokół Adamów – Victoria Parczew, Orkan Wojcieszków – LZS Dobryń, Niwa Łomazy – Dwernicki Stoczek Łukowski, ŁKS Łazy – GLKS Rokitno, Janowia Janów Podlaski – Granica Terespol, Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16.

Klasa A

Tytan Wisznice – Agrosport Leśna Podlaska, Tur Turze Rogi – Wenus Oszczepalin, Tornado Branica Suchowolska – Dąb Dębowa Kłoda, Start Gózd – Gręzovia Gręzówka, GLKS Roskosz-Grabanów – Hutnik Huta Dąbrowa, Polesie Serokomla – LKS Milanów, Orzeł Czemierniki – Olimpia Okrzeja. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16.

Klasa B grupa I

LZS Sielczyk – Wodnik Siemień, Kanzas Konstantynów – Grom Sosnowica, Absolwent Domaszewnica – Lutnia II Piszczac. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16.