Utalentowana piosenkarka Małgorzata Nakonieczna wystąpiła w Parczewie

Piękna i zdolna Małgorzata Nakonieczna, znana m.in. z programu Voice of Poland, wystąpiła w Parczewie. Artystka porwała zgromadzoną publiczność.

To był niezapomniany koncert w Parczewskim Domu Kultury. Piosenkarka Małgorzata Nakonieczna, wystąpiła na scenie i wyśpiewała znane szlagiery. Wcześniej artystka poprowadziła warsztaty muzyczne z pracy nad emisją głosu dla seniorów z Parczewa.

Warsztaty dla seniorów zostały zostały zorganizowane z inicjatywy pani poseł Aldony Michalak, przewodniczącej Stowarzyszenia Ligi Kobiet Polskich. Ich celem było pogłębienie wiedzy na temat głosu oraz odkrycie jego prawdziwego brzmienia.

W wydarzeniu wziął udział m.in. senator Grzegorz Bierecki i przewodniczący rady sejmiku województwa lubelskiego Jerzy Szwaj. Senator obdarował gwiazdę butelką tradycyjnego regionalnego napitku – Miodu Lubelskiego, który, jak powszechnie wiadomo, konserwuje głos. A taki głos, jakim obdarzona jest wokalistka, to prawdziwy skarb.

Małgorzata Nakonieczna na co dzień jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów w zespole SOULOVE. Współpracuje także z wieloma projektami muzycznymi z którymi występuje na żywo na wielu scenach w całej Polsce. Gatunki muzyczne RnB i Soul to coś w czym czuje się najlepiej.

Wokalistka jest zdobywczynią wielu nagród na festiwalach i konkursach piosenki w kraju i poza jego granicami oraz finalistką „Szansy na sukces” z Beatą Kozidrak i zespołem „Bajm”, z którym w finale wystąpiła w Sali Kongresowej w Warszawie. Brała też udział w muzycznym show TVP2 – „Bitwa na Głosy”, w zwycięskiej drużynie Andrzeja Piasecznego oraz „The Voice of Poland” w drużynie Thomsona i Barona.

Od 5 lat współpracuje na stałe z wytwórnią bajek i filmów Disney, gdzie użycza swojego głosu w dubbingowanych piosenkach.

 

 

Fot. Eliasz Grunwald