W ten weekend w Terespolu pożegnamy lato

W niedzielę, 17 września w Terespolu odbędzie się pożegnanie lata. Organizatorzy zapewniają, że przygotowali dla mieszkańców mnóstwo atrakcji.

Zabawa odbędzie się na terenie rekreacyjnym ,,Konowica” przy MCKSiR w Terespolu.

W programie wesołe miasteczko, pokaz iluzji, występy muzyczne i kabaretowe.

Program:

13:00 – Dmuchane zjeżdżalnie – (karnet za 10zł/dziecko na wszystkie zjeżdżalnie do końca dnia),
15:00 – Iluzjonista Mr. JUPI https://www.facebook.com/lopuckianimacja
16:00 – Żeński zespół wokalny „GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE…” – https://www.facebook.com/gdziediabelniemozeTRIO
17:15 – Kabaret POŁAWIACZE PEREŁ – https://www.facebook.com/Polawiacze
18:30 – Koncert GABRIEL FLESZAR – https://www.facebook.com/profile.php?id=100053985921735
19:45 – dyskoteka z zespołem Metaf

Dodatkowe atrakcje:
+ stoiska gastronomiczne,
+ namiot pracowni plastycznej – malowanie twarzy, warkocze.
Sylwetki gwiazd:

Gabriel Fleszar

urodzony 27.09.1979. Znany i ceniony polski wokalista, przeboje „Kroplą deszczu”, „Bilet do nieba” czy „Kto panem kto sługą” zna cała Polska.
Muzyk (gitara i fortepian), autor tekstów i kompozytor, poeta, aktor filmowy: główna rola w „Sezonie na leszcza” (2001) w reż. Bogusława Lindy oraz teatralny. Jako wokalista solowy wydał płyty: „Niespokojny” (1999), „Niespokojny 2” (2001) i „Pełnia” (2003).
Od 2010r. do 2021r. roku wokalista rockowego zespołu Candida, z którym wydał płytę „Frutti di mare” (2012), autor muzyki do spektaklu „Pracapospolita czyli tacy sami” wystawianego przez Teatr im. Heleny Modrzejewskiej. Występuje solo, w duecie oraz z całym zespołem.

O koncercie akustycznym:

Akustyczne granie jest bliskie artyście – Gabriel zaczynał od grania na ulicy więc gitara akustyczna to jego pierwszy instrument. W takim klimacie czuje się dobrze i wyśmienicie sprawdza. W programie koncertu (obok najbardziej znanych utworów wokalisty) pojawia się sporo coverów. Dobór repertuaru zaskakuje – obok rocka i bluesa pojawiają się: piosenka poetycka, reagge, grunge, lata 80’ mieszają się ze współczesnością a melancholia daje odpocząć po energiczniejszych momentach.
Interpretacje się zmieniają: niektóre przeboje zagrane są wiernie, czasem tylko tekst pozwala poznać daną piosenkę. Duet gra ze sobą już ponad dwadzieścia lat, a mimo tego poprzez improwizację wciąż potrafi się wzajemnie zaskakiwać. Towarzyszącym Gabrielowi gitarzystą jest Kostek Andriejew – jeden z najlepszych w tym kraju, uznany przez branżę, mający na koncie współpracę z wieloma topowymi artystami. Jedno jest pewne: ta dwójka odnajdzie się w każdej sytuacji, a poziom wykonawczy dowiedzie klasy muzyków jak i podbije serca publiczności.

 Kabaret Poławiacze Pereł Improv Teatr

Poławiacze Pereł tworzą „na żywo”, „od ręki” skecze improwizowane do sugestii widowni. Widzowie krzyczą „zagrajcie scenę ze strażakiem w hipermarkecie!!!”, a Poławiacze bez zastanowienia zaczynają grać skecz ze strażakiem w hipermarkecie.
Śmiech na ich pokazach to skutek zaskoczenia, pomysłowości, poczucia humoru i błyskotliwości. Czerpią z chwili, dlatego każdy ich pokaz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Poławiacze często zapraszają widzów, aby z nimi na scenie współtworzyli „show”.

Gdzie Diabeł Nie Może

Urocze trio wokalne z Zamościa o nietuzinkowej nazwie Gdzie diabeł nie może…
Zespół działa już 12 lat. W skład zespołu wchodzą: Kasia Figura, Ania Chabros i Jola Stoczkowska – Pawelczyk.

W swoim repertuarze mają 4 programy. Dziś zaprezentują program pod nazwą ŻYJ KOLOROWO! To będzie mix muzyki cygańskiej, folkowej i rockowej.