Co raz więcej grają

Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska 3:2 (3:1)

Bramki: K. Nowak 21, Muszyński 25, 40 – Różanowski 42, Gawroński 85

Wisła: Studziński (46 Wichoć) – Budzyński, Kursa (46 Jagła), Skórnicki, Kozieł (46 Giziński) – Kycko (46 Wesołowski), Orzędowski (65 A. Nowak), Mokiejewski (46 Wójtowicz), Muszyński (46 Pożak) – Wiącek (46 Romaniuk), K. Nowak

Podlasie: Wasiluk (Baczewski) – Bojarczuk, Mirończuk, Komar, Rozsa, Komar, Leśniak, Litwiniuk, Sobiczewski, Sawtyruk, Gawroński oraz Adamiuk, Szymański, Jesionek, Kacik, Różanowski, Iwańczuk, Kondratienko, Szpański, Denis, Omiotek

Drustav Svidnik-Hrabovčik – Orlęta Radzyń Podlaski 2:4 (1:4)

Bramki: Paňko 23, 62 – Mychalczuk 10, Pliszka 17, 25, Łukasz Kępa 33

Drustav: Lukač – Marek, Jurč, Harakal, Frančak, Valany, Bučko, Luščak, Puchir, Paňko, Lutaš

Orlęta: Stężała – Kazubski, Borowicki, Nowik, Zarzecki, Borysiuk, Pliszka, Łukasz Kępa, Piotrowicz, Mychalczuk, Puła oraz Ciok, Leszkiewicz, Ptaszyński, Struk, Mitura, Zmorzyński, Struski

Czarni Jasło – Orlęta Radzyń Podlaski 0:4 (0:2)

Bramki: Ptaszyński 15, Puła 24, Łukasz Kępa 53, Zmorzyński 76

Czarni: Biernacki – Żuławski (60 Bartuś), Maczuga, Kmiecik, Dziobek, Chrząszcz, Madejczyk, Munia (46 Setlak), Grzesiak, Kurdziel (46 Tutaj), Myśliwiec

Orlęta: Ciok – Kazubski, Borowicki, Leszkiewicz, Kuśmirek, Ptaszyński, Pliszka, Łukasz Kępa, Zmorzyński, Struk, Puła oraz Zarzecki, Struski, Mitura

Resovia Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski 2:2 (1:1)

Bramki: Kantor 37, Dziedzic 69 – Piotrowicz 20, Zmorzyński 81

Resovia: Pietryka – Kozubek (46 Bogacz), Nikanowycz, Bartosz Jaroch (46 Krzak), Szkolnik, Juszkiewicz, Fedan (46 Bereś), Frankiewicz (46 Domoń), Ogrodnik (46 Brągiel), Kantor (46 Dziedzic), Ciećko (46 Hajduk)

Orlęta: Stężała – Wróblewski, Nowik, Zarzecki, Kuśmirek, Borysiuk, Pliszka, Piotrowicz, Łukasz Kępa, Danielak, Mychalczuk oraz Ciok, Borowicki, Leszkiewicz, Kazubski, Ptaszyński, Mitura, Struski, Zmorzyński, Struk, Król

 

Sparingi Orląt: Stal Stalowa Wola 2:2, Resovia Rzeszów 2:2, Czarni Jasło 4:0, Drustav Svidnik 4:2, 04.02 Stal Kraśnik, 08.02 Olimpia Zambrów, 11.02 Orlęta Łuków, 22.02. Lewart Lubartów, 25.02 Bogdanka II Łęczna, 29.02 Pogoń Siedlce, 03.03 Motor Lublin, 07.03 Włodawianka Włodawa

Sparingi Podlasia: Wisła Puławy 2:3, 04.02 Orlęta Łuków, 08.02 Lublinianka- -Wieniawa Lublin, 11.02 Avia Świdnik, 18.02 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 25.02 Hetman Zamość, 27.02 Unia Nowa Sarzyna, 01.03 Tomasovia Tomaszów Lubelski, 03.03 Stal Kraśnik 10-11.03 udział w turnieju w Brześciu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij