Dziewiętnaście medali akademików

Na tym samym dystansie wśród panów trzeci był Paweł Dobrowolski. Na 100 m stylem grzbietowym trzeci rezultat zawodów osiągnął Paweł Weryński. Na 100 m stylem zmiennym dwa pierwsze miejsca na podium zajęli: Konrad Skubicha i Krzysztof Bekiera. Na 50 metrów stylem dowolnym trzecia była Aneta Turulska. Na tym samym dystansie w stylu dowolnym drugie miejsce zajął Bartosz Gałota, a trzeci był Wojciech Suszek. Wyścig na 50 m stylem klasycznym wygrała Marlena Starzyńska. Na 50 m stylem klasycznym drugi był Kamil Zieliński. Na 50 m stylem grzbietowym tryumfowała Agnieszka Korgol. W tej samej konkurencji wśród panów drugie miejsce wywalczył Paweł Dobrowolski. W sztafetach 4×50 m stylem dowolnym wśród kobiet i panów najlepsi byli bialscy akademicy (kobiety – Agnieszka Korgol, Katarzyna Godlewska, Aneta Turalska, Marlena Starzyńska, panowie – Wojciech Suszek, Konrad Skubicha, Paweł Dobrowolski, Adrian Szydłowski), a w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym srebro wywalczyli: Bartosz Gałota, Kamil Zieliński, Radosław Czartoryjski, Krzysztof Bekier. W klasyfikacji drużynowej po dwóch rundach AWF zajął drugie, a PSW – siódme miejsca w kategorii kobiet i mężczyzn.