Podlasie u siebie, reszta na wyjeździe

To chyba najwyższy czas by na własnym boisku zdobyć komplet punktów. Bo dotychczasowy jeden punkt wywalczony z Strumkiem Malawa i porażka z Izolaterem Boguchwała chluby nie przynoszą. Spotkanie zaplanowano na sobotę o godzinie 15. Radzyńskie Orlęta w również w sobotę ale o godzinę później wybiegną na murawę stadionu w Krośnie. Gdzie zmierzą się tamtejszymi Karpatami. Ekipa z Krosna należy do czołówki trzeciej ligi. Podopiecznych trenera Zbigniewa Grzesiaka czeka chyba jeszcze trudniejszy mecz niż w minioną sobotę w derbach.

 

Wzmocnieni kartkowiczami

Rezerwy Podlasia Biała Podlaska w niedzielę na własnym boisku zagrają z Orionem Niedrzwica Duża. Drużynę Ryszarda Więcierzewskiego wzmocni pauzujący w III lidze za kartki Adam Wasiluk i Mateusz Bojarczuk. Rywale Podlasia II do potentatów w lidze nie należą i inny wynik niż wygrana nie wchodzi w rachubę. Początek spotkania o godzinie 15.

Okręgówka

Po świątecznej przerwie do gry wraca bialskopodlaska liga okręgowa. Lider z Piszczaca zmierzy się u siebie z GLKS Rokitno. Victoria Parczew na wyjeździe zagra z LZS Dobryń. Czwarta Janowia Janów Podlaski gra u siebie z Bizonem Jeleniec. Granica Terespol gra na wyjeździe z Unią Krzywda. Mecze w niedzielę o godz. 16.

A-klasa

Rezerwy Orląt Radzyń Podlaski zagrają u siebie z Gromem Kąkolewnica. Orzeł Czemierniki pojedzie do Huty Dąbrowa by tam zmierzyć się z miejscowym Hutnikiem. Dąb Dębowa Kłoda na własnym stadionie zagra z Wenus Oszczepalin. Również u siebie Krzna Rzeczyca zagra z Tornado Branica Suchowolska. LKS Milanów zmierzy się u siebie z Turem Turze Rogi. Agrosport Leśna Podlaska pojedzie do Serokomli by tam zagrać z Polesiem.