Ewa Błasik zaprasza

Chcąc uczcić pamięć mojego śp. Męża, pragnę serdecznie zaprosić na uroczystości związane z tą rocznicą do Sanktuarium Maryjnego w Leśnej Podlaskiej w dniu 13 października 2012 r. (sobota). W tym Sanktuarium 26 lat temu przygotowywaliśmy się z mężem do Sakramentu Małżeństwa, uczestnicząc w naukach przedślubnych, jak i sprawowanych tutaj mszach świętych. Miłość, którą tutaj kształtowaliśmy, pozwoliła nam przetrwać w małżeństwie 24 lata. Miłość ta trwa nadal. Wciąż czuję Jego obecność. Jako żona, która doświadczyła wiele dobra od mojego męża i ojca moich dzieci, pragnę Panu Bogu podziękować za jego szlachetne, pracowite i przykładne życie. Pragnę również modlić się o przywrócenie honoru jego osobie i zbawienie wieczne dla duszy śp. Andrzeja. Zapraszam wszystkich przyjaciół i ludzi dobrej woli, lotników, żołnierzy, duchowieństwo, świeckich, którzy chcieliby podziękować za jego wierną i oddaną służbę Ojczyźnie. Przed cudownym obrazem Matki Bożej Leśniańskiej będziemy również modlić się o miłosierdzie Boże dla tych wszystkich, którzy obrażają pamięć i dobre imię mojego śp. Męża. Serdecznie zapraszam .

 

 

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

Sanktuarium Maryjne

w Leśnej Podlaskiej

13 października 2012 roku

13.00 – Msza św. w 50. rocznicę urodzin Generała Pilota Andrzeja Błasika w podziękowaniu za dar życia oraz z prośbą o zbawienie wieczne Jego duszy

14.00 – Koncert Maryjny w wykonaniu młodzieżowego chóru „Schola Cantorum Misericordis Christi” z Białej Podlaskiej pod dyr. dr. Piotra Karwowskiego, recytacje – aktor Jerzy Zelnik.

15.00 – Spotkanie w Sali 300-lecia w Klasztorze Ojców Paulinów:

– otwarcie wystawy poświęconej pamięci Generała Pilota Andrzeja Błasika

– pokaz filmu o Generale.

Serdecznie zapraszają: Przeor Klasztoru w Leśnej Podlaskiej O. Jan Tyburczy i Ojcowie Paulini