NASI BEZ WYGRANEJ

Lutnia Piszczac w 65 minucie prowadziła 2:1 i sekundy później straciła  prowadzenie i musiała się obejść zdobyczą tylko jednego punktu. W 48 minucie Podlasie II prowadziło w Łęcznej 2:0 i wydawało się, że komplet punktów pojedzie do Białej. Niestety o wiele bardziej doświadczeni od bialskiej młodzieży rywala w 40 minut zdobyli 4 bramki. Rozpoczęły się zmagania w klasach okręgowej i A. W środę grała IV liga. Lutnia przywiozła cenny punkt z Rejowca. Bez punktów z Poniatowej wróciło Podlasie II. Po tym meczu nie krył rozgoryczenie trener rezerw Podlasie Ryszard Więcierzewski – Młodzi, zdolni zawodnicy Podlasia, który do końca życia będą zdolni bo piłkarzami raczej nie zostaną jeżeli nie zmienią swojego mentalnego podejścia do sportu nie poradzili sobie w meczu amatorskiej czwartej ligi i co najgorsze prym w tej mentalnej pustce wiedli ci co mają wiele meczy rozegranych w III lidze – powiedział trener.