Piłkarski weekend

 

Derby Orląt

W niedzielę o godzinie 17 w Łukowie zmierza się miejscowe Orlęta z radzyńskimi. Gospodarze już pogodzili się chyba z wizją powrotu do IV ligi. Ale w meczu jakby nie patrzeć derbowym na pewno łatwo skóry nie oddadzą. Nasz typ: remis.

Na wyjazdach skuteczniej

W sobotę o godzinie 16 Podlasie Biała Podlaska zagra w Przemyślu przeciwko miejscowej Polonii. Podlasie gra fatalnie u siebie i skutecznie na wyjazdach. Stąd można uważać, że w Przemyślu chłopaki z Białej powinni coś ugrać. Nasz typ: Remis.

W walce o byt

Czwartoligowe rezerwy Podlasia ciągle walczą o utrzymanie IV lidze. W najbliższą niedzielę do Białej zawita Janowianka Janów Lubelski. Tylko wygrana w tym meczu może dać szansę na skuteczną walkę o byt. Początek spotkania o godzinie 17. Nasz typ: trzy punkt dla Podlasia.

Po punkty

Lutnia Piszczac jedzie do Niedrzewicy, gdzie również w niedzielę o godzinie 17 zmierzy się miejscowym Orionem. Lutnia potrzebuje punktów jak tlenu. Walki nie powinno zabraknąć. Nasz typ: remis.

Klasa okręgowa

LZS Dobryń – Victoria Parczew, Janowia Janów Podlaski – Dwernicki Stoczek Łukowski, Unia Krzywda – Unia Żabików, Granica Terespol – Orlęta II Radzyń Podlaski, GLKS Rokitno – Grom Kąkolewnica, Sokół Adamów – ŁKS Łazy, Orkan Wojcieszków – Bizon Jeleniec. Wszystkie mecze w niedzielę o godzinie 16.

Klasa A

Polesie Serokomla – Wenus Oszczepalin, Tur Turze Rogi – Agrosport Leśna Podlaska, Tornado Branica Suchowolska – Krzna Rzeczyca, Niwa Łomazy – Huragan Międzyrzec Podlaski, Dąb Dębowa Kłoda – Olimpia Okrzeja, LKS Milanów – Tytan Wisznice, Hutnik Huta Dąbrowa – Orzeł Czemierniki. Wszystkie mecze w niedzielę o godzinie 16.