Co się dzieje w Podlasiu?

Prezes odchodzi

Dwa tygodnie temu podczas walnego zebrania sprawozdawczego Podlasia Biała Podlaska prezes Janusz Daniluk poinformował, że rezygnuje z pełnionego stanowiska. Wybory nowego zarządcy klubu odbędą się prawdopodobnie 17 lipca. W sezonie 2013/14 do gry nie przystąpi drużyna rezerw. Na zebraniu było zaledwie dziewiętnastu z osiemdziesięciu pięciu członkow. Nie świadczy to najlepiej o zainteresowaniu bialczan losami jedynego seniorskiego klubu piłkarskiego w mieście nad Krzną. Trenerowi Geworkianowi 30 czerwca skończył się kontrakt. Podlasie tak wobec niego, jak i pozostałych trenerow, ma duże zaległości finansowe.

Bez dotacji

Podlasie nie dostanie pieniędzy z budżetu miasta w ramach promocji Białej Podlaskiej przez sport. Oferta klubu zawierała uchybienia formalne, Podlasie ma zaległości wobec ZUS-u sięgające 15 tysięcy złotych. Wysokość dotacji to 200 tysięcy złotych. Te pieniądze zapewniłyby funkcjonowanie klubu do końca roku.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij