Uwaga! Na prace czekamy jeszcze do 15 stycznia 2014 roku

Odbyliśmy wiele rozmów z dyrektorami szkół, którzy potwierdzają, że konkurs, dzięki któremu młodzi amatorzy dziennikarstwa będą mogli wziąć udział w trzymiesięcznych warsztatach reporterskich, jest żywo komentowany w szkołach. Na prośbę nauczycieli i uczniów postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania prac do 15 stycznia 2014.

Jeśli chcesz wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, prowadzonych przez wybitnych dziennikarzy i wydawców – ten konkurs adresowany jest właśnie do Ciebie. Opisz swoją pasję, zainteresowania, przeprowadź rozmowę z nietuzinkowym człowiekiem, przedstaw problemy swojego środowiska… Napisz pracę (artykuł, reportaż, wywiad) zatytułowaną – „Podlasie – co mnie intryguje, boli, cieszy”, o objętości 1000 – 3000 znaków i wyślij ją do 15 stycznia 2014 roku na adres:[email protected]. Więcej informacji, a także regulamin na temat konkursu znajdziesz na stronie:www.tygodnikpodlaski.pl.

Organizatorem konkursu i zajęć Podlaskiej Szkoły Reporterskiej Fratria sp. z o.o., wydawca m.in. tygodnika „wSieci” oraz miesięcznika „wSieci Historii”. Konkurs pod patronatem „Tygodnika Podlaskiego” i honorowym patronatem senatora RP, Grzegorza Biereckiego, adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Sponsorem Podlaskiej Szkoły Reporterskiej są Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe.

"skok_rgb.jpg"