Książka dla Czytelnika

„Bridget Jones: Szalejąc za facetem” to trzeci już tom przygód tytułowej bohaterki, która musi odpowiedzieć sobie na następujące pytania: Co robić, gdy sześćdziesiąte urodziny twojej przyjaciółki wypadają w tym samym dniu, co trzydzieste urodziny twojego chłopaka? Czy można kłamać na temat swojego wieku na internetowych portalach randkowych? Czy wskazane jest układanie włosów suszarką, gdy jedno z twoich dzieci ma wszy na głowie? Czy Dalaj Lama naprawdę publikuje na Twitterze, czy robi to za niego jego asystent?

Dumając nad tymi zagadnieniami i innymi dramatycznymi problemami naszych czasów, Bridget Jones przedziera się przez gąszcz wyzwań, czyhających na współczesną samotną matkę, a jednocześnie na powrót odkrywa swoją seksualność w – jak to nieuprzejmie i zupełnie nieadekwatnie mogą co poniektórzy określić – wieku średnim.

KONKURS KSIĄŻKOWY

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie książki „Bridget Jones: Szalejąc za facetem” – Helen Fielding, wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie: „Bridget Jones: Szalejąc za facetem” Książka dla Czytelnika który to z kolei tom przygód Bridget? a) trzeci b) szósty Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpzysk.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie. Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Na SMS-y czekamy od 7 marca do 12 marca do godz. 15.59. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej. O wygranej poinformujemy telefonicznie.