Piłkarski weekend

Bez super strzelca
Bez Rafała Borysiuka, znajdującego się w znakomitej dyspozycji, zagrają radzynianie przeciwko Tomasovi Tomaszów Lubelski na własnym obiekcie w niedzielę o godz. 15. W ekipa Damiana Panka zabraknie również Adriana Zarzeckiego. Obaj będą pauzować za żółte kartki. Kontuzjowany jest Wojciech Hołoweńko, ale do gry powraca Konrad Król. – Nie widzę problemu, jeśli chodzi o ubytki kadrowe. Mamy zawodników, którzy czekają na swoją szansę i ją dostaną w najbliższym spotkaniu z Tomasovią. Trochę martwi brak Rafała, bo to on strzelił wszystkie bramki na wiosnę, ale pomimo tego jestem dobrej myśli. Występujemy w roli faworyta i wygramy. Na pewno rywale łatwo nie oddadzą łatwo pola, ale komplet punktów musi pozostać w Radzyniu – powiedział szkoleniowiec Orląt. Nasz typ: wygrana Orląt.

W jaskini lwa
Podlasie Biała Podlaska w sobotę o godz. 16 zmierzy się w Rzeszowie z tamtejszą Resovią. Bardzo ciężko będzie naszej drużynie zdobyć choćby punkt na boisku wicelidera rozgrywek. W składzie bialczan zabraknie Piotra Litwiniuka, który doznał urazu w meczu ze Stalą. Do gry po przerwie wraca za to Łukasz Sawatyruk. – Jedziemy po jak najlepszy wynik. Wiadomo, że nie mogę obiecać wygranej, co najwyżej walkę. W ubiegłą sobotę zagraliśmy o niebo lepiej, niż wcześniej w Radzyniu. Sądzę zatem, że w Rzeszowie zagramy jeszcze lepiej – powiedział trener Podlasia Robert Różański. Nasz typ: Resovia wygra.

Podejmą lidera
W najbliższy weekend do Piszczaca przyjedzie Górnik II Łęczna, lider rozgrywek IV ligi lubelskiej. Po porażce w Niedrzwicy sytuacja Lutni nie napawa optymizmem. Podopieczni trenera Cezarego Stańczuka muszą zacząć wygrywać. W innym przypadku ich czwartoligowa przygoda może się skończyć już po bieżącym sezonie. Nasz typ: remis.

Klasa okręgowa
Bizon Jeleniec – Victoria Parczew, LZS Dobryń – Unia Żabików, Dwernicki Stoczek Łuk. – Sokół Adamów, LKS Rokitno – Orkan Wojcieszków, Granica Terespol – Niwa Łomazy, Grom Kąkolewnica – ŁKS Łazy, Huragan Międzyrzec Podl. – Janowia Janów Podl.. Wszystkie mecze w niedzielę.

Klasa A
Agrosport Leśna Podl. – Wenus Oszczepalin,
Dąb Dębowa Kł. – Tytan Wisznice,
Gręzovia Gręzówka – Tur Turze Rogi,
Hutnik Huta Dąbr. – Tornado Branica
Such., LKS Milanów – Start Gózd, Olimpia
Okrzeja – GLKS Roskosz-Grabanów,
Orzeł Czemierniki – Polesie Serokomla.