Książka dla Czytelnika – Sherlock Holmes t. I

Nowe, ekskluzywne wydanie w 3-tomach. Nowe tłumaczenie! Pierwszy tom zawiera trzy spośród wielu zagadek, rozwiązanych przez Sherlocka Holmesa.

STUDIUM W SZKARŁACIE

Doktor Watson i Sherlock Holmes, po raz pierwszy razem w akcji, rozwikłują zagadkę dwóch niezwykłych zbrodni w Londynie.

ZNAK CZTERECH

Leniwe życie przy Baker Street przerywa przybycie pięknej, młodej kobieta, która prosi o odnalezienie zaginionego dziesięć lat wcześniej ojca. Błahe z pozoru zlecenie staje się śmiertelnie niebezpieczne…

PIES BASKERVILLE’ÓW

Sherlock Holmes i doktor Watson na tropie tajemniczych zabójstw w rodzie Baskerville’ów. Według legendy na przedstawicielach tej rodziny ciąży klątwa, która jest skutkiem zbrodni i gwałtów, jakich dopuścił się jeden z protoplastów rodu, sir Hugon…

KONKURS KSIĄŻKOWY

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie „Sherlock Holmes” – Arthura Conana Doyle, wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie: Kto jest wiernym przyjacielem i kompanem przygód Sherlocka Holmesa opisanym w książce pt. „Sherlock Holmes”?
a) Doktor Watson
b) Doktor Mortimer

Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpzysk.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie.

Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Na SMS-y czekamy od 11 kwietnia do 16 kwietnia do godz. 15.59. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej.

O wygranej poinformujemy telefonicznie.