Wielka Majówka z PSW w Parku Radziwiłła

To przede wszystkim promocja uczelni z prezentacją dostępnych kierunków studiów, ale nie zabraknie też konkursów, pokazów artystycznych oraz zabaw, konkursów dla najmłodszych. Młodzież też znajdzie coś dla siebie. W programie m.in. zajęcia związane z tematyką walki z próchnicą, instruktarz udzielania pierwszej pomocy oraz skuteczne metody nauki języków obcych. Jedną z atrakcji będzie „Spotkanie z Detektywem Holmsem”. Formacja „Strzelec” zapewni nam niezapomniane emocje przy widowiskowym pokazie odbijania zakładnika. Każdy zainteresowany założeniem własnej działalności gospodarczej znajdzie tu fachową i niezbędna pomoc.

Będzie też można dowiedzieć się jak działa Centralne Biuro Informacji, które ma na celu pomoc potencjalnym klientom i firmom w zmaganiach z niesolidnymi kooperantami oraz problemem wyłudzania pieniędzy. Nie zabraknie prezentacji prehistorycznych – śladów dinozaurów oraz wymarłych głowonogów, jakimi były amonity.

Każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. W czasie majówki będą się promować lokalne organizacje, firmy oraz rzemieślnicy. Trzymamy kciuki za pogodę, jak przy wszystkich majowych imprezach. Początek imprezy 17 maja o godz. 10:00 do 14:00.