Piłkarski weekend

W Radziechowach

Nie w Żywcu, a w Radziechowach właśnie panie z AZS PSW zmierzą się z Mitechem. Rywalki walczą o srebrny medal mistrzostw Polski, więc o punkty w tym meczu będzie szalenie trudno.
Nasz typ: AZS wróci na tarczy.

Ostatnia szansa

Jeśli radzyńskie Orlęta chcą się liczyć w walce o awans do II ligi, nie mogą pozwolić sobie na remis, nie wspominając o porażce, w niedzielnym meczu u siebie z Chełmianką. Tylko wygrana przedłuża jakiekolwiek szanse. Nie zagrają kontuzjowani Wojciech Hołoweńko i Adam Wasiluk. Pozostali piłkarze powinni być do dyspozycji trenera Damiana Panka. Początek spotkania o godz. 16.
Nasz typ: Orlęta wygrają.

Do Krosna po lanie?

Podlasie Biała Podlaska uda się na mecz wyjazdowy do Krosna, by tam o godz. 17 w sobotę zmierzyć się z Karpatami. Nasz zespół gra coraz słabiej, wydłuża się lista kontuzjowanych: do Krosna nie udadzą się raczej Marek Piotrowicz i Przemysław Grajek. Nie wiadomo czy w spotkaniu zagrają Mateusz Kacik i Damian Szymański.
Nasz typ: Inny wynik niż porażka Podlasia jest mało prawdopodobny.

Zagrają z Victorią

W najbliższy weekend Lutnia Piszczac zagra na własnym obiekcie z Victorią Żmudź. Lutnia już może pogodzić się z degradacją. Rywale ciągle nie mogą być pewni bytu w lidze.
Nasz typ: Przegrana Lutni.

Klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – Orkan Wojcieszków, Sokół Adamów – Niwa Łomazy, Unia Żabików – ŁKS Łazy, Victoria Parczew – Janowia Janów Podlaski, LZS Dobryń – Huragan Międzyrzec Podlaski, Dwernicki Stoczek Łukowski – Grom Kąkolewnica, GLKS Rokitno – Granica Terespol.
Wszystkie mecze w niedzielę.

Klasa A

Agrosport Leśna Podlaska – Tornado Branica Suchowolska, Tur Turze Rogi – Start Gózd, Tytan Wisznice – GLKS Roskosz-Grabanów, Wenus Oszczepalin – Polesie Serokomla, Dąb Dębowa Kłoda – Orzeł Czemierniki, Gręzovia Gręzówka – Olimpia Okrzeja, Hutnik Huta Dąbrowa – LKS Milanów. Wszystkie mecze w niedzielę.

Klasa B Grupa I

LZS Sielczyk – Wodnik Siemień, Kanzas Konstantynów – Grom Sosnowica, Absolwent Domaszewnica – Lutnia II Piszczac.
Wszystkie mecze w niedzielę.