Panie zaczęły od zwycięstwa

Radość bialczanek przyćmił jednak fakt straty na wiele tygodni Anny Puk, która już w 20 min. spotkania zerwała więzadła krzyżowe i boisku opuszczała w asyście ratowników pogotowia.

Panowie wznawiają grę w nadchodzący weekend. Ostatnie dni to sparingi i gorączkowe poszukiwanie zawodników, by dopiąć kadry na nowy sezon. Orlęta Radzyń Podlaski pokonały 3:0 Pogoń Lwów i w tym samym rozmiarze Orion Niedrzwica.

Damian Panek nie skorzysta – niestety – z usług Nigeryjczyka Paschala Ekwueme (klubu nie stać na warunki finansowe zaproponowane przez zawodnika) oraz Damiana Ścibora. W Radzyniu zadomowi się natomiast Brazylijczyk Adison Daniel Pereira Schneeweiss. Na treningach pojawił się także napastnik Stali Rzeszów Konrad Maca.

Podlasie Biała Podlaska znakomicie zaprezentowało się w ostatnich sparingach, ulegając ekstraklasowemu Górnikowi Łęczna 0:1 i gromiąc czwartoligowy Grom Kąkolewnica 7:1, którego wysoka porażka przed debiutem w IV lidze nie pozwala z optymizmem patrzyć w przyszłość ani zawodnikom, ani kibicom tej drużyny.