Piłkarski weekend

Dobre występy w dwóch ostatnich meczach pod wodzą nowego trenera Jacka Syryjczyka napawają optymizmem przed kolejnym starciem. – Jesteśmy faworytem, chociażby dlatego, że gramy u siebie, ale byłbym bardzo ostrożny w prognozach, w ekstralidze nie ma słabych ekip. Zagramy o komplet punktów. Mam nadzieję, że zaowocuje nasza dotychczasowa praca – powiedział trener akademiczek.
Nasz typ: AZS wygra.

Ponownie na wyjeździe

Po raz trzeci Podlasie Biała Podlaska zagra na wyjedzie. Tym razem w sobotę o godz. 17 w Rzeszowie podopieczni trenera Roberta Różańskiego zmierzą się z miejscową Resovią. Rywal to bardzo wymagający, więc na pewno łatwo nie będzie. Dotychczas Podlasie gra dobrze, skutecznie oraz szczęśliwie. Czy tak będzie również w sobotę?
Nasz typ: Podlasie przegra.

Trzeba zdobyć punkty

Również w sobotę o godz. 17 Orlęta Radzyń Podlaski zagrają w Krośnie z miejscowymi Karpatami. Przed ekipą Damiana Panka trudne zadanie. Początek sezonu w ich wykonaniu nie był oszałamiający, a rywal do słabeuszy nie należy. Z drugiej strony powrót z Krosna na tarczy może rzutować na dalsze losy trenera i całej ekipy w III lidze.
Nasz typ: Orlęta przegrają.

Czas na pierwszy remis

W niedzielę o godz. 16 na stadionie w Kąkolewnicy Grom podejmie Oriona z Niedrzwicy Dużej. Po dwóch wysokich porażkach z Kryształem i Powiślakiem chyba czas na pierwszy remis w IV lidze w wykonaniu Gromu? Zawodnicy z Kąkolewnicy na pewno zagrają o wygraną, ale ze względu na siłę rywala remis może być bardzo dobrym wynikiem.
Nasz typ: Podział punktów.

Klasa Okręgowa

LZS Dobryń – Janowia Janów Podlaski, Unia Krzywda – Huragan Międzyrzec Podlaski, Dwernicki Stoczek Łukowski – ŁKS Łazy, Orkan Wojcieszków – Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac – Sokół Adamów, Unia Żabików – Granica Terespol, Orzeł Czemierniki – Dąb Dębowa Kłoda. Początek wszystkich spotkań w niedzielę o godz. 17.

Klasa A

Bizon Jeleniec – Tornado Branica Suchowolska, Tytan Wisznice – Polesie Serokomla, Start Gózd – Olimpia Okrzeja, Gręzovia Gręzówka – LKS Milanów, Victoria Parczew – Agrosport Leśna Podlaska, GLKS Rokitno – ULKS Dębowica, Absolwent Domaszewnica – Kujawiak Stanin. Początek wszystkich spotkań w niedzielę o godz. 17.