Amatorzy niczym profesjonaliści

Parczewska liga na półmetku. Od grudnia trwają rozgrywki XV edycji Miejsko- Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Mecze rozgrywane są w hali ZSP przy ul. Wojska Polskiego 1 w soboty w godz.10-21. Rywalizuje w niej 17 zespołów z terenu miasta i powiatu parczewskiego. Celem rozgrywek jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej jako najlepszej formy spędzenia wolnego czasu oraz integracji młodzieży i dorosłych poprzez sport.

Po rozegraniu 153 meczy organizatorzy podzielili uczestniczące w lidze drużyny na dwie grupy: o miejsca 1-8 oraz 9-17, w których będzie przebiegała rywalizacja o miejsca końcowe.

Po zakończeniu rozgrywek organizatorzy przewidzieli uroczyste zakończenie i rozdanie nagród, które odbędzie się w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pod koniec marca.

Informacje o wynikach spotkań można uzyskać na stronie www.futsal.stones91.pl. Lepiej jednak wybrać się na spotkania z rodziną, by nie tylko dopingować krewnych, przyjaciół czy choćby znajomych, uczestniczących w rozgrywkach, ale – co ważniejsze – zaszczepić u swoich dzieci bakcyla aktywnego spędzania wolnego czasu.

Polska piłka potrzebuje następców Kazimierza Deyny!