Płać kartą Visa i korzystaj!

Posługując się kartą Visa, można zyskać dodatkowe korzyści. Sprawdź jakie!

„Visa Oferty”

Aktywne korzystanie z karty Visa, wydawanej do rachunku IKS prowadzonego w Kasie Stefczyka, daje możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju promocjach i programach organizowanych przez Visa. Takim programem są „Visa Oferty”, którego uczestnicy będą otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych na wybrane zakupy. By korzystać z „Visa Oferty” przede wszystkim należy mieć kartę płatniczą Visa, którą trzeba zarejestrować w programie. Visa będzie przysyłać oferty, a za skorzystanie z nich będzie zwracać część kwoty poniesionej na zakup. Oferty, które otrzyma uczestnik programu, będą indywidualnie dopasowane do jego zwyczajów zakupowych. Wszelkie informacje oraz wykaz partnerów uczestniczących w akcji można znaleźć na stronie www.visaoferty.pl. Tam też można zarejestrować swoją kartę oraz pobrać aplikację, dzięki której oferty można będzie otrzymywać także na telefon komórkowy.

Karty płatnicze Visa

Karty płatnicze Visa wydawane są do wybranych rachunków IKS w Kasie Stefczyka. Ich podstawowe zalety to możliwość:

• zapłaty w punktach handlowo-usługowych w kraju i za granicą
• płatności z wykorzystaniem funkcji zbliżeniowej (w przypadku wybranych kart)
• zapłaty za towary i usługi przez Internet
• wypłacenia gotówki w bankomatach na całym świecie, a bez prowizji w wybranych bankomatach na terenie całej Polski
• wypłaty gotówki (do 300 zł) przy okazji płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych dzięki usłudze Visa cash back.

Rachunek IKS

Karty Visa wydawane są do rachunków IKS prowadzonych w Kasie Stefczyka. Kasa udostępnia członkom kilka rodzajów kont osobistych – ich wybór zależy od oczekiwań i preferencji użytkowników. Najpopularniejszym jest rachunek IKS Classic, który zapewnia dostęp do wielu usług finansowych, m.in. przelewów, umożliwiających np. opłacenie rachunków za czynsz, prąd, gaz, telefon czy telewizję. Konto IKS Classic można obsługiwać w placówce Kasy oraz przez Internet.

Dodatkowo konto IKS Classic oferuje bezpłatne:

• przelewy przez Internet (z wyłączeniem przelewów do ZUS i US),
• wydanie karty Visa oraz jej obsługę w pierwszym roku,
• wypłatę gotówki w placówkach Kasy oraz z wybranych bankomatów na terenie Polski,

Warto też sprawdzić inne rodzaje rachunków IKS dostępne w Kasie: Senior, Classic dla młodych, Udziałowiec, VIP oraz Med.

Szczegółowe warunki rachunków IKS oraz wydawanych do nich kart Visa w Kasie Stefczyka dostępne są w placówkach Kasy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij