Jedna rata zamiast kilku? Teraz to możliwe!

Planujesz letni wypoczynek? Chciałbyś wreszcie zrealizować wakacyjne marzenia, ale przeszkadzają Ci raty spłacane za samochód, wyposażenie kuchni czy obciążenie na karcie kredytowej? Możesz to szybko zmienić, korzystając z tzw. konsolidacji. To specjalna pożyczka, dzięki której kilka dotychczasowych zobowiązań zostanie połączonych w jedno nowe, często na bardzo atrakcyjnych warunkach spłaty. Dzięki konsolidacji możemy płacić w sumie mniej miesięcznie, niż do tej pory i nie musimy pilnować spłaty wielu rat w ciągu jednego miesiąca. To oszczędność i wygoda. 

Dodatkowe pieniądze

Ale czy taka konsolidacja rozwiąże nasz problem, kiedy potrzebujemy pieniędzy np. na planowany wyjazd? Tak, to możliwe! Dzięki dopasowanej do indywidualnych potrzeb konsolidacji nie tylko można zmniejszyć swoje zobowiązania, lecz także otrzymać dodatkowe pieniądze. Wysokość pożyczki konsolidacyjnej wynikająca z połączenia spłacanych dotychczas rat może zostać powiększona o kwotę, która jest potrzebna do realizacji nowych planów. Zależy to oczywiście m.in. od naszej aktualnej zdolności kredytowej.

Różne produkty, wiele zalet

W Kasie Stefczyka dostępne są różnego rodzaju produkty, umożliwiające konsolidację zobowiązań na atrakcyjnych warunkach. Do atutów konsolidacji możemy zaliczyć:

– jedną ratę w miesiącu zamiast kliku,
– najbardziej dogodny termin spłaty raty, np. dzień po otrzymaniu wynagrodzenia,
– możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na rękę, którą można przeznaczyć na dowolny cel,
– szybką decyzję kredytową – wstępna informacja nawet w 15 minut,
– okres spłaty dopasowany do możliwości finansowych – nawet do 10 lat.

Zapraszamy do placówek!

Jak otrzymać pożyczkę konsolidacyjną? Trzeba przede wszystkim odwiedzić placówkę Kasy Stefczyka. Pracownicy wyjaśnią wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na szczegółowe pytania.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące produktów umożliwiających konsolidację dostępne są w placówkach Kasy Stefczyka.