Na wakacje z Kasą Stefczyka

Polski sezon urlopowy rozpoczyna się w czerwcu. Jeżeli więc zdecydowaliśmy się wypocząć poza domem, najlepiej sprawdzić, co proponują biura turystyczne w ofercie „last minute”. Można znaleźć naprawdę ciekawe propozycje zarówno wypoczynku w dalekich egzotycznych krainach, jak i wczasów nad rodzimym morzem. Jeżeli więc podejmujemy spontanicznie decyzję o wyjeździe na urlop, jedno jest pewne – będą potrzebne odpowiednie środki.

Dobre rozwiązanie na finansowanie letniego wypoczynku

Przed planowaniem wyjazdu warto precyzyjnie określić swoje potrzeby – łatwiej wtedy o realizację marzeń. Pamiętajmy przy tym, że koszt urlopu to nie tylko kwota, którą płacimy za ofertę biura podróży, lecz także ubezpieczenie podróżne czy kieszonkowe na zakupy i zwiedzanie. Jeżeli dobrze podliczymy potrzebne pieniądze, mamy szansę spędzić urlop bezpiecznie i bez zmartwień. W Kasie Stefczyka można skorzystać z oferty, w której zarówno kwota samej pożyczki, jak i wysokość jej raty są dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych Członków Kasy. Dzięki „Pożyczce Zawsze u Siebie” można sfinansować zarówno dwutygodniową wędrówkę w Bieszczadach za 1000 zł, jak i wczasy all inclusive na Karaibach za 20 000 zł. Dodatkowo przy kupowaniu wyjazdów na ostatnią chwilę ważny jest czas oraz szybka decyzja kredytowa. W przypadku oferty Kasy wstępną informację można otrzymać już w 15 minut.

Co sprawia, że „Pożyczka Zawsze u Siebie” jest tak atrakcyjna?

Nad atutami nie trzeba się szczególnie długo zastanawiać.

  • Korzystne, stałe oprocentowanie nominalne – 3% w skali roku.
  • Pewność, że niskie oprocentowanie nie zmieni się przez cały okres pożyczki.
  • Kwota pożyczki – od 1000 zł do nawet 50 000 zł.
  • Dogodny okres kredytowania – od 4 do 36 miesięcy.
  • Szybka decyzja kredytowa – wstępnej informacji możemy udzielić nawet w 15 minut!
  • Pieniądze na dowolny cel – nie chcemy ograniczać Twoich marzeń.

Teraz brak wolnych środków nie musi oznaczać rezygnacji z atrakcyjnie spędzonego urlopu. Dzięki Kasie Stefczyka i jej propozycjom można znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Warto sprawdzić ofertę Kasy, dopasowując ją do swoich potrzeb.

Całkowita kwota kredytu „Pożyczki Zawsze u Siebie”: 7000 zł, czas obowiązywania umowy – 35 miesięcy, 34 miesięczne raty równe: 209,14 zł oraz ostatnia, 35. rata: 209,00 zł, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 3,00% (stała), prowizja 17% tj. 1190 zł, opłata przygotowawcza: 40 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 17,92%, całkowita kwota do zapłaty: 8549,76 zł, w tym odsetki: 319,76 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 22.04.2016 r. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.