Podlasie gromadzi kolejne punkty

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska odniosły pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując na wyjeździe Olimpię Szczecin 2:1. Teraz przed paniami dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach.

Nasi trzecio- i czwartoligowcy w minionym tygodniu rozegrali dwie kolejki spotkań. Orlęta Radzyń Podlaski w środę wygrały z Podhalem 2:0, a w sobotę w Świdniku zremisowały z Avią 2:2. W niedzielę o godz. 16 radzynianie podejmą KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Podlasie Biała Podlaska w środku tygodnia pokonało Cosmos Nowotaniec na wyjeździe 1:0, by w sobotę zremisować u siebie z Motorem Lublin 0:0.

W niedzielę o godz. 16 zagrają w Daleszycach z tamtejszym Spartakusem. W IV lidze Lutnia Piszczac w środę skompromitowała się w Werbkowicach, ulegając Kryształowi 0:6. W niedzielę zrehabilitowała się połowicznie, remisując u siebie z beniaminkiem Kłosem Chełm 1:1.

Jeszcze gorzej wypadł nasz drugi przedstawiciel w tej lidze – LKS Milanów. Uległ 0:4 na wyjeździe Lubliniance i u siebie 1:4 Kryształowi. W najbliższą sobotę o godz. 17 Lutnia zagra na wyjeździe z rezerwami Górnika Łęczna.

W niedzielę Milanów uda się do Chełma, by o godzinie 16 zmierzyć się z Kłosem. Juniorzy AP TOP-54 Biała Podlaska występujący w Centralnej Lidze Juniorów przegrali w Rzeszowie z tamtejszą Resovią 1:2. W niedzielę o godz. 12 podejmą lubelski Motor.