Na świąteczne potrzeby – Pożyczka Zawsze u Siebie

Każdy z nas doskonale wie, że zorganizowanie świąt Bożego Narodzenia wymaga dużego wysiłku. Wysprzątanie domostwa, przygotowanie wigilijnej wieczerzy i tradycyjnych potraw czy poszukiwanie odpowiednich prezentów dla najbliższych to jedna sprawa. Druga, to pieniądze – potrzebujemy ich w tym okresie znacznie więcej niż zwykle. Nasze potrzeby finansowe pokazują także badania (przeprowadzone przez Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS), z których wynika, że w bieżącym roku przeciętna polska rodzina zamierza wydać na święta 1,5 tys. zł. Oznacza to, że planujemy zwiększyć wydatki średnio o 100 zł w stosunku do roku ubiegłego. Należy przy tym zwrócić uwagę, że deklaracja ta dotyczy rodzin, które nie korzystają z rządowego programu 500+.

Jesteśmy przyzwyczajeni, że przygotowanie Bożego Narodzenia znacznie przekracza możliwości naszego przeciętnego budżetu miesięcznego. Jeżeli nie zabezpieczyliśmy się wcześniej, np. odkładając na tą okazję, to najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka. Na szczęście nie traktujemy jej już jako zło konieczne, ale jako normalne wyjście z sytuacji, najprostsze wzmocnienie naszego domowego budżetu.

Dobrym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z Pożyczki Zawsze u Siebie w Kasie Stefczyka. Jej największą zaletą jest stałe, niskie oprocentowanie nominalne – 3%. Poza tym dzięki niej można sfinansować różne potrzeby, nie tylko przygotowanie uczty wigilijnej czy zakup świątecznych prezentów, ale np. wyjazd na ferie dla całej rodziny.

Jakie są atuty Pożyczki Zawsze u Siebie w Kasie Stefczyka?

  • jest to oferta, którą można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel , np. na przygotowanie świąt czy prezenty dla najbliższych
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut
  • niskie i stałe oprocentowanie nominalne – 3%
  • kwota dopasowana do potrzeb i możliwości: od 1000 zł do 50 000 zł
  • dogodny okres spłaty od 4 do 36 miesięcy

 

Całkowita kwota kredytu Pożyczka Zawsze u Siebie wynosi 4150 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla Całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 850 zł) wynosi 3,00%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 17,35%. Czas obowiązywania umowy – 35 miesięcy, 34 miesięczne raty równe: 149,38 zł oraz ostatnia 35. rata: 149,24 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 5 228,16 zł, w tym odsetki: 228,16 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 03.10.2016 r. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.