Panie wygrały, panowie na remis

Przyjezdne zdobyły bramkę po zagraniu ręką. Fakt ten tak mocno zmotywował podopieczne trenera Michała Kwietnia, że zaaplikowały dwie bramki rywalkom i zebrały pełną pulę. W sobotę o godz. 11 bialczanki zagrają w Szczecinie z Olimpią. Orlęta Radzyń Podlaski rzutem na taśmę wyrwały Stali Rzeszów jeden punkt. Goście w 27 minucie prowadzili 2:0. Radzynianie po dwóch minutach zdobyli bramkę kontaktową, a wyrównali w doliczonym czasie gry. W sobotę o godz. 15 podopieczni trenera Damiana Panka na własnym boisku zmierzą się z Avią Świdnik. Również remisem zakończył się mecz Podlasia Biała Podlaska z Wiślanami Jaśkowice. Po 31 minutach gry bialczanie prowadzili 2:0. W 56 minucie sędzia tego spotkania podyktował niesłusznego karnego dla gości, którego Wiślanie zamienili na kontaktową bramkę, a chwilę później wyrównali. Podlasie w niedzielę o godz. 15 zagra w Sandomierzu z Wisłą.