CZŁOWIEK ROKU 2017 TYGODNIKA PODLASKIEGO

Plebiscyt Tygodnika Podlaskiego na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na Południowym Podlasiu. Jeszcze w wydaniach 3 marca i 9 marca na łamach naszego tygodnika zamieszczać będziemy kupony plebiscytowe, na których możecie Państwo zgłaszać swoich kandydatów do tytułu Człowieka Roku 2017 Tygodnika Podlaskiego.

Nominowanymi do nagrody mogą zostać mieszkańcy Podlasia lub osoby związane z naszym regionem, które pracą, podejmowanymi działaniami, twórczością lub prezentowaną postawą przyczyniły się do jego rozsławienia.

Wypełnione kupony należy przesłać na adres: Tygodnik Podlaski, ul. Francuska 136, 21 – 500 Biała Podlaska lub dostarczyć do redakcji do dn. 9 marca br. Spośród kandydatur zgłoszonych przez Czytelników wybierzemy 5 osób. Kapituła tytułu Człowieka Roku 2017 Tygodnika Podlaskiego po prezentacji nominowanych drogą niejawnego głosowania wybierze jego zwycięzcę.

Regulamin plebiscytu znajduje się w naszej redakcji oraz na stronie internetowej www.tygodnikpodlaski.pl, skąd również można pobrać kupom plebiscytowy, wypełnić i przesłać lub dostarczyć do redakcji Tygodnika Podlaskiego.

Nazwisko Człowieka Roku 2017 poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 17 marca 2018 r.