RUSZA EKSTRALIGA PAŃ

Panie z AZS PSW Biała Podlaska uległy w sparingu AP TOP-54 Biała Podlaska 0:4. W ekipie trenera Michała Kwietnia zaprezentowały się trzy nowe zawodniczki: bramkarka Anita Stopczyńska, obrończyni Karolina Mućka i napastniczka Natalia Stasikowska. Wszystkie w poprzednim sezonie występowały w Sportowej Czwórce Radom). Czwarta nowa twarz w zespole – Magdalena Knysak – z powodów zdrowotnych nie wybiegła na boisko. W najbliższą sobotę piłkarki AZS zainaugurują rozgrywki ekstraligi w Sosnowcu. Ich rywalkami będą miejscowe Czarne.

Orlęta Radzyń Podlaski przegrały z Olimpią Zambrów 0:3. Klub potwierdził oficjalnie przejście Macieja Wojczuka z Podlasia Biała Podlaska. Na liście ewentualnych transferów Orląt są jeszcze trzej piłkarze, m. in. Karol Buzun i Jurij Perin.

Podlasie rozgromiło w Łukowie beniaminka IV ligi lubelskiej Orlęta 5:1. Do drużyny wrócił Przemysław Grajek, który kilka dni temu ogłosił zawieszenie butów na kołku. Zabrakło w Łukowie: Kamila Dmowskiego, Tomasz Andrzejuka, Kacpra Dmitruka, którzy udali się na obóz studencki oraz Bartłomieja Pastuszewskiego, borykającego się z urazem. W sobotę o godz. 11 na własnym obiekcie Orlęta zmierzą się z Podlasiem. Będzie to ostatnie przetarcie naszych trzecioligowców przed wznowieniem rozgrywek III ligi.