Via Carpatia coraz bliżej!

Via Carpatia to jedna z najważniejszych transportowych inwestycji prowadzonych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Połączy północ i południe Europy, a w naszym kraju będzie biegła od granicy przez Augustów, Ełk, Knyszyn, Choroszcz, Siemiatycze i Lublin aż po Nisko, Rzeszów do południowej granicy państwa.

Na piątek (26 kwietnia) GDDiK zaprosiła mieszkańców terenów położonych wzdłuż przyszłej S19 od granicy z woj. mazowieckim do końca obwodnicy Międzyrzeca Podlaskiego na spotkania informacyjne. Podczas nich zostaną przedstawione efekty pracy projektantów nad koncepcją programową przyszłej trasy.

Tego dnia w siedzibie Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski i Świetlicy Wiejskiej w Wysokiem zostaną wyłożone materiały informacyjne. Pierwsze spotkanie o godz. 12 dla mieszkańców z terenu miasta Międzyrzec Podlaski w sali konferencyjnej na I piętrze Urzędu Miasta przy ul. Pocztowej 8.

Drugie, o godz. 15, dla mieszkańców z terenu gminy Międzyrzec Podlaski w świetlicy wiejskiej w Wysokiem przy ul. Rudnickiej 36.