To najważniejsze w historii wybory do Parlamentu Europejskiego

Rozstrzygnie się w nich, czy Europa będzie kontynentem wartości, równych szans i wolności czy czymś na kształt kołchozu, coraz bardziej zdominowanego przez Niemcy. Wynik niedzielnego głosowania jest także ważny w kontekście jesiennych wyborów krajowych. Zwycięstwo PiS przybliży prawicę do przedłużenia mandatu – kontynuacji programu rozwoju gospodarczego i pomocy potrzebującym .Triumf Koalicji Europejskiej może otworzyć drogę do cofnięcia wszystkich zmian wprowadzonych przez PiS i ułatwić lewicową rewolucję, postulowaną przez wielu kandydatów Koalicji.

Politycy PiS przekonują, że wybory do Parlamentu Europejskiego, choć nie cieszyły się dotąd zbyt dużym zainteresowaniem Polaków, są w tym roku szczególnie ważne. Ewentualne zwycięstwo koalicji zmontowanej przez Grzegorza Schetyny może pomóc środowiskom lewicowym i  liberalnym w powrocie do władzy i przeprowadzeniu w Polsce światopoglądowej rewolucji. Samodzielna, silna Polska Niezwykle ważne jest też, kto będzie reprezentował nasz kraj w Europie – zwłaszcza, że czasy są przełomowe i bardzo trudne. – Chcemy Europy, w której Polska nie będzie wykonywała niczyich poleceń, będzie krajem samodzielnym, nie będzie niczyim klientem i będzie mogła realizować własne interesy, oczywiście we współpracy z innymi —oświadczył Jarosław Kaczyński.

 „Nie” dla seksualizacji dzieci Lider Zjednoczonej Prawicy odniósł się także do coraz śmielszych zapowiedzi polityków Koalicji Europejskiej dotyczących rewolucji obyczajowej, m.in. legalizacji „ślubów” homoseksualistów. – Nie chcemy Europy ideologicznej, to znaczy takiej Europy, która np. będzie narzucała nam sposób wychowania dzieci, od tego są rodzice; nie chcemy seksualizacji dzieci od przedszkola, nie chcemy tych wszystkich zdumiewających pomysłów, nie chcemy w szkołach tych pań, które mówią, że pornografii a dobrze służy uczniom szkoły podstawowej – podkreślał Kaczyński.

Przeciwko euro i narzuconej imigracji Bardzo ważnym elementem wyborczego programu PiS jest twardy sprzeciw wobec wprowadzenia w Polsce euro. – Nie chcemy wprowadzania w Polsce euro. Ten eksperyment przyniósł korzyści kilku państwom, głównie Niemcom, ale bardzo wielu państwom przyniósł gospodarczą i społeczną klęskę. W Polsce także przyniósłby taką klęskę – stwierdził Jarosław Kaczyński – Jest kwestią polskiej racji stanu, bezpieczeństwa naszej gospodarki i naszych gospodarstw

Kaczyński przekonywał, że  Zjednoczona Prawica „chce Europy i polski bezpiecznej tzn. takiej gdzie nie będzie kontrolowanej i narzucanej imigracji”. – Takiej, gdzie nie będzie rządów szariatu w różnych częściach kraju; gdzie będziemy rzeczywistymi gospodarzami w naszej ojczyźnie – mówił. Chcemy, by to była Europa tych wartości, na których była ufundowana; a została ufundowana na wartościach, które wyrastają z  tego wszystkiego, co stworzyło Europę – a więc przede wszystkim na chrześcijaństwie, prawie rzymskim, filozofii greckiej – dodawał Jarosław Kaczyński