Idzie potężny atak LGBT na Polskę

– Wydarzeń w Białymstoku nie można czytać bez kontekstów. Po fali antyklerykalnych prowokacji na paradach LGBT+, gdy sprzeciw społeczny wobec agresywnej promocji ideologii gender został doprowadzony do granic wytrzymałości, wydano zgodę na konfrontację dwóch skrajnych ideowo grup: homoseksualnych aktywistów i kibiców, jawnie walczących z ideologią LGBT. Czy można było nie przewidzieć, że dojdzie do starć? Mimo to nie wyznaczono tras, które uniemożliwiłyby konfrontację. Zupełnie tak jakby właśnie na starcia liczono. Natychmiast zostały zresztą podłapane przez polityków lewicy i sprawnie wykorzystane do politycznej

Ostatni bastion

 Jak przekonuje dziennikarka, Polska, jako ostatni bastion tożsamości kulturowej i katolicyzmu w Europie, znalazła się pod szczególnym ostrzałem wielu międzynarodowych podmiotów, których interesy nie mogą zostać w pełni rozwinięte. Środowiska LGBT są dla nich ważnym narzędziem w walce mającej zmienić struktury społeczne i zaprowadzić nowy ład. W międzynarodową rozgrywkę wyjątkowo dobrze wpisują się też politycy polskiej opozycji, która za wszelką cenę chce przejąć stery władzy. Polacy na razie skutecznie opierają się tej propagandzie, ale można spodziewać się, że ataki na Kościół, na wiarę katolicką, na tożsamość narodową i na rodzinę będą narastać, a brutalizacja życia publicznego i manipulacje będą coraz częstsze.

Nie dać się sprowokować

– Jedyne, co można zrobić, by efektywnie się temu przeciwstawić, to pogłębiać świadomość, nie dać się prowokować, nie ulegać manipulacjom, nie zezwalać na szerzenie ideologii, zabezpieczać interes rodziny, formować niezależne media i konsekwentnie dbać o polską tożsamość – podkreśla Nykiel. Jest to o tyle ważne, że przedstawiciele wrogich tożsamościowo środowisk mają jasno wytyczone plany i cele, które skrupulatnie realizują. Już w 1987 roku lewicowy aktywista Marshall Kirk na łamach gejowskiego pisma „Guide Magazine” opisał „sześć wytycznych strategii LGBT”. Kirk doskonale wiedział, że do przekonania większych rzesz ludzi, konieczna jest odpowiednia tuba propagandowa i przekonanie do siebie środowisk artystycznych. W wielu produkcjach filmowych, książkach czy płytach homoseksualiści zaczęli być pokazywani najpierw jako niewinne ofiary ostracyzmu społecznego, a później ludzie sukcesu – świetnie wyglądający i prowadzący ciekawe i interesujące życie, o jakim marzą zwykli ludzie.

Świadoma manipulacja

To świadoma, świetnie przygotowana masowa manipulacja, która ma zniszczyć świat oparty na tradycyjnych wartościach i uczynić z ludzi osoby bez zasad i moralności, którymi można łatwo sterować. Jeśli pozwolimy pozbawić się kręgosłupa moralnego i tożsamości, wkrótce Polska, jaką pamiętamy, będzie tylko wspomnieniem.