Niezwykłe wydarzenie pod Parczewem – sekretny koncert, w sekretnym mieszkaniu

Pewien zespół lub artysta rusza w pięciodniową trasę koncertową po… mieszkaniach! Ale tym razem ani słuchacze ani nawet gospodarze nie będą wiedzieli, kto dla nich zagra! – Nie zdradzę, czy to solista czy duet. Nie podpowiem, z jakiego kraju pochodzi ten ktoś lub ci „ktosie” ani na czym grają – mówi Bartek Borowicz z agencji koncertowej Borówka Music. Nawet gospodarze mieszkań tego nie wiedzą! Ba! Nawet nie każdy w naszej firmie wie, kto pojedzie w tę tajemniczą trasę. Uwielbiam bawić się konwencją. Tym razem konwencja jest oparta na graniu w prywatnych mieszkaniach, no i na sekrecie. Wierzę, że uda się utrzymać tę tajemnicę do końca trasy – dodaje „Borówka”.
piątek, 2 października 2020, godz. 19
(na tę godzinę zapraszamy do mieszkania, gramy od 19:30)
Pieszowola k .Parczewa – koncert w mieszkaniu

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, wyślij e-mail na adres [email protected]. W temacie maila napisz „Sekret – Pieszowola” a w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Wstęp – co łaska – zapłacisz, ile chcesz – zbiórka kasy do kapelusza w trakcie koncertu (sugerowane 20 zł).

Wydarzenie na Facebookuhttps://www.facebook.com/events/245245356791205/

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – w mieszkaniu jest lodówka)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o 19:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Źródło: borowkamusic
Fot. facebook.com/borowkamusic