Potrzebna pomoc dla Antosi

Z ciężkim sercem publikujemy takie informacje, bo wolelibyśmy żeby nie miały w ogóle miejsca. Niestety życie bywa bardzo nieprzewidywalne, o czym przekonali się rodzice 19-miesięcznej Antosi Bober z Radzynia Podlaskiego.

Dziewczynka cierpi na rzadką, ale bardzo skomplikowaną wadę serca  – anomalię Ebsteina, ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej i międzykomorowej, zwężenia zastawki pnia płucnego to lista, która pozostaje ogromnym wyzwaniem nawet dla najwybitniejszych kardiochirurgów z całego świata. Ta wada to olbrzymie zagrożenie dla zdrowia i życia Antosi.

Jedyna możliwość pomocy to skomplikowana operacja w USA przeprowadzona przez profesora Jose’a DaSilva w UPMC Children`s Hospital w Pittsburghu. Zabieg gwarantujący dziecku życie i bezpieczeństwo kosztuje ponad milion złotych. Jeśli doliczyć do tego koszty towarzyszące oraz transport medyczny, który  może okazać się niezbędny to koszty dramatycznie rosną do ogromnej kwoty. Takiej, której rodzice samodzielnie nie są w stanie zdobyć – ani teraz, ani w ciągu najbliższych miesięcy.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną zbiórki. Znajdziecie tam Państwo szczegółowy opis całej sytuacji.

https://www.siepomaga.pl/antosia-bober