Tragiczny wypadek na krajowej dwójce

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło  na „krajowej dwójce” w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z cysterną. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło przed godziną 5.00 na drodze krajowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda, 55-latek z Białej Podlaskiej na prostym odcinku drogi, z nieustalonych dotychczas przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką marki Mercedes z cysterną.

W wyniku zderzenia cysternę przewróciła się do rowu, nie doszło jednak do jej rozszczelnienia. Tirem kierował 45-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu

Śledczy z Białej Podlaskiej pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają jak doszło do wypadku.

Źródło: KMP Biała Podlaska