Moc letnich atrakcji w miejskiej bibliotece w Radzyniu Podlaskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim na czas wakacji zaplanowała zajęcia i konkursy dla dzieci i młodzieży.

Cykl zajęć pt. „Wakacje w bibliotece” będzie odbywał się w dwóch miejscach. W filii nr 1 MBP przy ul. Armii Krajowej 5 w każdy czwartek odbywać się będą zajęcia literacko-plastyczne dla najmłodszych czytelników „Przygody z Króliczkiem”. Oprócz czwartkowych zajęć, 27 lipca odbędą się warsztaty „Jesteśmy EKO”, na które można zapisać się do 23 lipca. W placówce nr 1 organizowany jest również konkurs „Wakacje z książką – Czytelnik wakacji 2021”. Odbędzie się on w 4 kategoriach wiekowych 4-6 lat, 7-10 lat, 11-15 lat oraz 16-19 lat.

Natomiast w filii nr 2 MBP przy ul. Spółdzielczej 8 w każdy wtorek, organizatorzy przygotowali zajęcia „Sportowe akcje z książką w wakacje”. Do 23 lipca można się zapisać na warsztaty „Jesteśmy EKO”, które w tej placówce odbędą się 28 lipca. Oprócz zajęć i warsztatów w filii nr 2 organizowany jest konkurs plastyczny „Mój przyjaciel mieszka w książce”. Uczestnicy tego konkursu będą musieli wykonać pracę plastyczną na podstawie przeczytanych książek. Konkurs będzie przeprowadzony w 3 kategoriach wiekowych 4-6 lat, 7-10 lat oraz 11-13 lat.