To wielka strata dla naszego miasta. Nie żyje Bogumiła Zieńczuk była dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białej Podlaskiej

Nie żyje Bogumiła Zieńczuk, była dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białej Podlaskiej i naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Kultury i Sportu w bialskim magistracie. Pogrzeb Bogusi, jak mówili o niej przyjaciele i wspópracownicy odbędzie się w kościele przy w kościele bł. Honorata Koźmińskiego przy ul. Terebelskiej o godzinie 14:00, godzinę wcześniej będzie miał miejsce różaniec za jej duszę.
Bogumiała Zieńczuk była osobą bardzo zaangażowaną w rozwój Białej Podlaskiej, społeczniczką z krwi i kości, a przede wszystkim kobietą wielkiego serca, ogromnego ciepła, zawsze pełną troski o dobro innych – szczególnie najmłodszych. Tego ciepła mogli doświadczyć przede wszystkim ci, którzy spotkali się z nią w ośrodku adopcyjnym, gdzie pracowała w ostatnich latach. Mimo choroby, z którą się zmagała nigdy nie odmawiała pomocy i zaangażowania tym, którzy tego potrzebowali.
Pozostała wierna swoim przekonaniom mimo nieuzasadnionych ataków osób, z którymi nie było jej po politycznej drodze. Kilka dni temu obchodziła swoje 62 urodziny.
Ze smutkiem żegnamy tę wspaniałą osobę i składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim Bogusi. Pokój jej duszy.
Fot. archiwum prywatne