I tak to powinno wyglądać. Gigantyczne inwestycje w drogi w powiecie radzyńskim. Wicewojewoda Gmitruczuk nie kryje uznania

Wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk wizytował drogi na terenie województwa lubelskiego w miejscowości Radcze, Brzozowy Kąt, Płudy, Jaski i Główne, będące w trakcie modernizacji oraz już wykonane.
 
– Bardzo się cieszę, że na terenie powiatu radzyńskiego odnotowujemy tak duży wzrost inwestycji drogowych. Od 2019 r. spośród ok. 460 km dróg należących do powiatu wyremontowano, zmodernizowano lub wybudowano ponad 115 km. Mam nadzieję, że również sąsiednie powiaty zintensyfikują swoje działanie w tym zakresie. Gratuluję staroście Szczepanowi Niebrzegowskiemu i zarządowi powiatu za odważne decyzje, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort mieszkańców regionu. Dziękuję wójtom za współpracę i współudział w inwestycji – mówił wicewojewoda lubelski.

Wicewojewoda Robert Gmitruczuk od dwóch kadencji bardzo mocno angażuje się w poprawę infrastruktury drogowej na Południowym Podlasiu. Po ostatnich wyborach samorządowych zyskał sojusznika w osobie starosty radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego, który doskonale rozumie, jak ważne dla rozwoju regionu są inwestycje w drogi. Efekty widać gołym okiem. Jazda przez powiat radzyński jest coraz bezpieczniejsza, a jak zostaną ukończone pozostałe trwające inwestycje, będzie prawdziwą przyjemnością.

Szkoda, że opinii wicewojewody i starosty nie podzielają inni włodarze, co widać choćby po sąsiednim powiecie parczewskim. Już dziś, jadąc z Radzynia do Parczewa, po drogach możemy poznać, że przekroczyliśmy granicę powiatu. Do tematu będziemy wracać i zagrzewać do działań starostę parczewskiego, bo leży to w interesie mieszkańców.