Bądź Fit i odchudź swoje raty razem z Kasą Stefczyka

Za nami czas podsumowań minionego roku i snucia planów na kolejny. Wielu z nas już zweryfikowało swoje postanowienia, także te finansowe. Na zbliżający się Wielki Post warto obrać sobie jeden cel i przystąpić do jego realizacji – odchudzić swoje raty i odciążyć domowy budżet. Dobrym rozwiązaniem może okazać się konsolidacyjna Pożyczka Fit (RRSO: 6,22%) w Kasie Stefczyka.

Wielu z nas boryka się z problemem zarzucania noworocznych postanowień. Często stawiamy sobie cele niemożliwe do zrealizowania, a szarość dnia codziennego szybko to weryfikuje. Jednak rok jest pełen okazji, w których możemy zmienić swoje cele albo realizować je od nowa. Ze snuciem planów nie warto zatem ograniczać się do jednego okresu – początku roku. Przed nami Wielki Post, czas, który możemy i powinniśmy wykorzystać na szeroko rozumiany rozwój: duchowy, wewnętrzny, naukowy czy zawodowy. Rozwijajmy swoje relacje, dbajmy o swoje zdrowie i ciało. Rozwijajmy się także finansowo!

Konsolidację swoich zobowiązań warto wziąć pod uwagę nie tylko w sytuacji, gdy pierwsze tygodnie 2022 roku przytłoczyły nas ilością wydatków i ciążących na nas kredytów czy pożyczek. Konsolidacja to rozwiązanie także dla osób, które nie mają problemów finansowych, lecz chcą zadbać o swoją wygodę. Pożyczka Fit od Kasy Stefczyka połączy nasze raty w jedną, co w prosty i jasny sposób pozwoli na ich uregulowanie.

Dzięki Pożyczce Fit można spłacić zobowiązania, takie jak: pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, karty kredytowe, debety w rachunkach płatniczych czy linie pożyczkowe zaciągnięte w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Tym samym dzięki Pożyczce Fit dotychczasowe zobowiązania w kilku instytucjach finansowych połączone zostaną w jedno w Kasie Stefczyka. Rata miesięczna może być mniejsza niż suma dotychczasowych rat, a nowy harmonogram spłat dotyczyć będzie spłaty wyłącznie jednej raty w miesiącu. Warto wiedzieć, że prowizja Pożyczki Fit wynosi 0 zł, a RRSO jest konkurencyjnie niskie – wynosi jedynie 6,22%.

Dlaczego pożyczka Fit w Kasie Stefczyka to dobre rozwiązanie:

  • 0 zł prowizji
  • miesięczna rata może być niższa niż suma rat dotychczas spłacanych zobowiązań
  • jedna rata w miesiącu zamiast wielu
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

Odwiedź jedną z blisko 400 placówek w całym kraju albo złóż wniosek bez wychodzenia z domu – zadzwoń na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile lżej jest z jedną ratą w miesiącu.

Koszt połączenia wg taryfy operatora. Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay